Благочинний бал у Львові

MVive 24 березня

У Львові пройшов перший благодійний бал, присвячений дітям з обмеженими можливостями. ГО «Арт Центр Антре» організували цей вечір для збору коштів на придбання обладнання для навчально-реабілітаційного центру Гармонія в місті Борислав.

Для залучення необхідних коштів було організовано аукціон картин і прикрас, суконь від творчої студії «Divcha» і предметів інтер'єру. У доповненні до цього кожен бажаючий міг внести пожертвування через скриньку.

І хоча програма вечора була насиченою, включала в себе уроки аргентинського танго від школи «Barrio de Palermo» в супроводі камерного оркестру, розіграшу призів для гостей і фуршету від «Галицька корона» і «Солодка скриня», найбільше запам'яталися моменти і фрагменти з вистави театру тіней «Картинка». Всі ролі в ньому були зіграні дітьми з обмеженими можливостями. Але це абсолютно не завадило їм розповісти гостям історію міста Львова. Наприкінці діти були нагородженні шквалом овацій. На погляд редакції M'Vive це було самим зворушливим та дорогоцінним моментом в цей вечір. Сподіваємося, що такі заходи будуть частіше проводитися в нашому місті і більше людей буде допомагати цим особливим дітям.

Фото: Богдан Росоловський

Читайте також: